naštvaný občan

29. července 2011 v 11:02 | převzato |  Ze života
Včera večer, před fotbalem, viděl jsem úžasně inteligentního člověka v Hyde parku na čt24. Do té doby jsem se domníval, že je to relativně inteligentní člověk... Asi se opakuju ale o tom to není. Šéf dozorčí rady ČEZu za 110 měsíčně, vedoucí poradců premiéra Nečase za? Nikdo neví... Počítám, že si tak na třista měsíčně přijde. Co umí? Z ideologického hlediska rvát se za svou věc, než jiní ideologové dají víc... Z věcného hlediska jen tupé tóny vzdálených bong.... Neumí, neví, nezná ale bere... Inu, elita národa.
Poslanec za ODS, nějakej Doktor, už by se do mě pustil, že jen závidím úspěšným... Nezávidím, jen jsem nas.anej. Nas.anej na to, co je tu ještě možný. Čtyři měsíce v práci, sledování popelníků, počmáraných oken, sedaček, zasraných záchodů, neuklizených nástupišť. Ani né neutažených šroubů na kolejnicích... 250 tisícovek za měsíc.... Soráč, to zvládne každý bezdomovec. Nevhodné prostředí, nevhodná medializace a takový člověk odchází. Za dalších devět, skutečně devět předchozích platů... Asi nějaký dárek za něco, co ví a neměl by říct... Inu demogracie...
Drobil... Odloženo, neprokázáno... Tři mld pro ODS dnes neprošly. Kluk se snažil, tak třeba příště... Nemůžem ho v tom nechat. Jasný příkaz policii, zastavit! Neexistuje soudní přelíčení, obžaloba, obhajoba... Drobil je náš, jestli máte někdo něco, mlčte nebo....
Saša? Promopro? Já nic, já jen emerický muzikant co se náhodou vrátil. Úředníci pochybili, nevím kteří, nevím kdy... Jistě ale pochybili... Já u toho nebyl. Entropa? Ta se přeci udělala... Zaplatit se to přeci musí. Že bylo zadání jiný? To já nevím....
To je jen malý výčet mé nas.ranosti. Viděli jsme před volbami strašení Řeckem. Ostatně, celá pravicová kampaň byla tehdy založena na strašení. Včetně Nečasových síťovek. Dneska to zkůšajů znova, strašit Řeckem. Prý budou muset zvýšit DPH na devatenáct procent jednotně. Knížky jsou jim u rici, lidé co vydělávají průměr a míň jakbysmet. Odpovědní správci jedné malé země.
Zdravotnictví? Pokud kdekoliv a kdykoliv někde vystoupí pan Šnajdr, už v tom vidím a cítím levou a malou domů... Stále se domnívám, že Ústava řekne, že mezi nebem a zemí není rozdílu mezi lidmi.
Jsem nas.aný! Vím, že nyčko (přiznám se, že to co jsem zatím napsal není všechno co mě se.e) se ozvou ti, co mají stále tendenci věřit tunelům a dírám v rozpočtu v rámci "Rozpočtové zodpovědnosti" s nádechem arogance moci, že to jinak nejde a co teda s tím.... A že když kritizuju, tak bych měl taky říct, co s tím. Já se pokusím naznačit, co s tím.
V této chvíli, z důvodu arogance moci a jistoty 115 hlasů ve sněmovně, generální stávka! Už to čtu, národohospodářské ztráty atd atd... Ztráty pro tuto zemi a pro tyto občany nezpůsobí generální stávka. Tu působí současná vládní koalice.
Po odstoupení Vlády, Parlamentu a Senátu, uspořádat nové, svobodné volby. Poslanci, z těchto voleb vzešlí by neskládali poslanecký slib, kterému stejně nevěří a vědí, že se jím nebudou řídit, ale podepsali by smlouvu, zaměstnaneckou. S Republikou. S odpovědností za škody, které případně způsobí. Místo ideologického hlediska (Dle pana Římana) hledisko úspěšnosti země. Základní plat poslanců? Průměrná mzda. Osobní zodpovědnost za všechny průs.ry..... Tak jak je běžné mezi obyčejnými lidmi.
Nová Vláda? Základem pro účast v takové vládě je vyplnění testu inteligence a zjitění tzv. SQ neboli sociálního qvofecientu. Takový test je třeba pro to, zjistit jestli jsi jen hamounem a nebo jestli ti jde o vlastní zemi. A inteligence? To jen proto, aby si kdejaký Přemysl nemyslel, že je následovníkem Přemyslovců jen proto, že ho rodiče nazvali Přemyslem.
To je jen malý základ, půjdu dál a věřte tak, jako věřím já, že bude líp. Šak už se na tom nějaký pátek maká... Esli máte Fejsbůk, no, i když nemáte, zkusme jít společnou cestou. Vykašleme se na pravici a levici, na modré, žluté, růžové, oranžové nebo snad červené.... Zkusme něco pro nás, pro lidi. Krásný den přátelé moji....

https://www.facebook.com/pages/%C4%8Cesk%C3%A1-solidarita-as-vize-2050/207494023544#
Omlouvám se, ještě tunaj neumím vkládat odkazy. Takže jen ctrl c a vložit do vyhledávače.PlačícíKřičící
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 obcan obcan | Web | 31. července 2011 v 8:53 | Reagovat

Ten odkaz vede na stánky tzv České Solidarity. Na první pohled ten profil vypadá, že si nějaký teenager vystřeli (pejsek v logu, bez komunikace, bez detailů a vizí) jen nahození tématu. To nebude stačit... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama