Úraz na dole

29. května 2011 v 8:00 | kamarád Dáda |  Příběhy ze života přátel
Zdravím Vás přátelé,kamarádi a rodinko Všem moc děkuji za Vaše povzbuzení a pěkné psaní co mi posíláte jsme za to vždy velice moc rád,že se na mne někdo vzpomene a jsem u někoho v srdíčku za to Všem velmi moc děkuji ještě jednou jste prostě zlatínka.
Tak Vám dnes chci popsat jak jsem zatím dopadl u Všech těch rádoby Charitativní Nadace + další společnosti co kdy měli a mají co do činění s tím kde jsem dělal v Hlubině a kde se mi stal ten podělaný prac. úraz. ne mou vinou a dopadá to asi tak to předběžně z oslovených 10 - 15 nadací a charit se mi ozvali 3 a ti u těch tří čekám až zasedne jejich rada zda mi pomohou či nikoliv finančně aspoň nějaká náděj tu je super.Když jsem žádal MUS(Mosteckou uhelnou společnoust) Doly Most,Sever. čes. doly, Doly hlubina a přímo Český Báňský úřad (V Praze) a představte si nikdo z nich i když jsem dřel,makal denně jsem nasazoval svůj krk v hlubině na dole Kohinoor II a dokonce jsem se pro ně i učil a vyšel jsem mezi elitou (jelitama) i když to na mne nikdá nebylo znát Metlák v džínsech prostě jak to má správně být.A když se mi stal v roce 1998 7.05. na ranní směně při otřesu horniny kdy se utrhl strop a převrátil se na mne při vrtání spodků na to aby se mohlo naládovat trhavinou a pak odstřelit,ale k tomu již nedošlo, protože jak se to na mne převrátilo a od té doby mám potíže s tou páteří až to došlo tak že jsem na vozíku a když jsem požádal mé bývalé zaměstnavatele tak oni ani jeden z nich nemají na takové to věci vyčleněné koruny takže se na své zaměstnance jak bývalé tak i na své nynější a budoucí úplně vykvajznou sakra Lidičky kde to jsme a co se to tady v tom státě děje?Kam pak jsme se to dostali? A proč ani býv. zaměstnavatel není schopen pro ně hloupých pro mne šílených 44 800kč na šikmou schodišťovou plošinu doplatit aby jejich postižený býv. zaměstnanec mohl důstojně se dostat ven!!!!! ???? Je mi z této republiky už pěkně na b....í a to co tady s Námi dělají ti paňáci to mne již tak dere nervy a nedivím se,že jsou samé stávky to nechce stávku,ale defenestraci.
Jinak Všem přeji krásné a pohodové úterý plné vedra slunce a pohody ....Vám ... Vše ... Omlouvím se,ale musel jsem to vykřičet do světa aby jste věděli jak to zde chodí ........ Váš ............. Dáda

Tento článek je zveřejněn se souhlasem autora
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jordana Crazy Depp Jordana Crazy Depp | E-mail | Web | 4. června 2011 v 20:07 | Reagovat

děkuji babčo,jinak tvůj blog je velice hezký a to že umí někdo jako ty (nějaký důchodec) s počítačem je velice vzácné tak piš dál a neruš to tady

2 Anna Anna | 6. října 2013 v 10:21 | Reagovat

Napsané je to hezky, ale bohužel je to nepravdivé. Také jsem na vozíku a výtah mi zaplatila sociálka. Uvažovalo se i o plošině, ale to tady nešlo. Jsem na vozíku od roku 2003 a to už byla zpřísněná pravidla, přesto jsem na to dostala peníze a nemám žádné známé na patřičných místech, protekci a podobně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama