Jak jsem se učila tvořit obrázky na PC

4. dubna 2011 v 10:45 | Radoslava Červíková |  vlastní tvorba
Na Facebooku dostávám od přátel spoustu obrázků. Tak mě zajímalo jak se tvoří. Nejdříve jsem pátrala po programech sama na internetu, ale nemohla jsem tam nic najít co by se dalo stáhnou alespoň na vyzkoušení. Na to abych dala za program 1.500,- nebo i více, na to jako důchodce nemá. Nechci tvoři obrázky pro výdělek,, ale pro svoje a přátel potěšení. Ptala jsem se několika přátel, kteří vystavují na Facebopku ale poradila mi jenom jedna.Ono se neříká zbytečně že v nouzi poznáš přítele, poradila, kde se nechají stáhnout zdarma programy a jak mám postupovat.
Nejdříve jsem si nainstalovala doporučený program a potom jsem se seznámila s jeho obsluhou a se všemi funkcemi, který umožňujou kvalitní tvorbu obrázků.Potom jsem si z různých veřejných blogů a hlavně z internetu poztahovala různé obrázky a pomůcky pro jejich tvorbu a začalo učení mučení. To si nikdo nedokážete představit co jsem používala za výrazy když jsem si vlastní nešikovností a zbrklostí vytvořený obrázek vymazala a musela začít znovu.Prostě není je možné publikovat, znáte to utčitě každý jaké používáte výrazy když něco nejde.
Včera večer jsem seděla u počítače a zkoušela a zkoušela až se to poedlo. Není to sice dokonalé, ale uř zládnu kombinovat obrázky vedle sebe ale i na sebe.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miroslava Jirků Miroslava Jirků | E-mail | Web | 16. července 2011 v 22:14 | Reagovat

Raduško,krásně jsi to popsala a ušla jsi velký kus.Měj se fajn na dovolené.
Mirka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama